OHLASY

Jak se vám líbilo

Vidět a slyšet paní  Evu Urbanovou s doprovodem kapely, bylo pro nás jedinečné, uchvacující, dojemné a tak vyjímečné, že ještě dnes  vzpomínám a asi dlouho ještě budu plna  krásných dojmů, které  tento koncert  ve mně zanechal. Paní Eva Urbanová svou laskavou a úžasně milou tváří svůj zpěv ještě umocnila a nám, kterým tradiční tvrdý rock moc neříká, tak ho velmi zjemnila a zpřístupnila .Stejně tak zněly všechny krásné hity! Prostě, ohromné!

Bylo to nádherné predstaveni,opravdova pecka. Ještě v noci se mi koncert přehrával.
I my jsme si to moc užili a uz ted se těšíme na další Vaše predstaveni .
Přeji vám další spokojene diváky a plna hlediště.

Jsem velmi potěšena Vaším vystoupením u nás v ČB,bylo přenádherné!!!!! Paní Eva je stálicí a kapela Barock byla také úžasná,dohromady skvěle doplnila paní Evu a i jejich sólové vystoupení bylo perfektní! ještě jednou velký dík za tento zážitek.

Díky za pochvalu otrokovického publika na koncertu paní Evy Urbanové a kapely BAROCK..Byla jsem jeho účastnicí a musím za sebe konstatovat,že koncert byl jedním slovem - ÚŽASNY- . Velké poděkování za krásný kulturní prožitek patří jak paní Urbanové,kapele BAROCK, ale také všem,kteří se na jeho uskutečnění podíleli.Ráda jsem za krásné chvíle obětovala kus následující noci - to se nedalo usnout-prodloužila jsem si prožitek z koncertu.

Eva Urbanová stejně jako pro mne dosud neznámé hudební seskupení Barock nás všechny přítomné velmi mile překvapilo šíří repertoáru, netradičním podáním i osobním přístupem. Zcela profesionální hudební výkon od p. Evy Urbanové i Barocku, navíc plný muzikantských emocí. Při některých skladbách BAROCKu mi tóny jako jehličky přímo vnikaly pod kůži. Opravdu nádherný koncert a za sebe i svou manželku upřímně děkuji.

Výkon paní Evy Urbanové - nezapomenutelný zážitek, ale výkon doprovodné kapely - neskutečný. Přeji Vám hodně sil, hodně fanoušků, přeji vám všem, aby se Vám energie, kterou jste dávali nám - publiku - i Vám vrátila zpátky. I když já sama vím, že to, co vysíláme, se nám vrací :-) :-) :-). Ještě jednou děkuji i za vnučku za neskutečný zážitek. Mějte se pěkně, všem přeji hlavně zdraví a spoustu elánu.

Dobrý den, to my děkujeme Vám všem za naprosto úžasný hudební zážitek, dosud jsem nic lepšího neviděla a neslyšela. Hlas paní Urbanové to je samet i ostré žiletky v jednom, trio bylo taky skvělé! Tolik přídavků jsem nezažila na žádném koncertě. Osvědčuje se stará pravda, že čím víc toho člověk umí, tím je skromnější. Na tomto koncertě jsem plně pochopila termín operní DIVA. Ještě jednou díky, ten zážitek zůstane navždy v mém srdci a mysli.

Jsem velká obdivovatelka paní Urbanové, tak jsem si koncert nemohla nechat ujít. Její zpěv a hudba Moravského klavírního tria pro mě byly nádherným zážitkem, za který Vám všem patří velké poděkování. Doufám, že si to někdy budu moci zopakovat.

Moc děkuji za uspořádání tak špičkového koncertu v Litovli!
Písně z koncertu mi zněly v uších ještě dlouho do noci.
Eva Urbanová s ostatními umělci  nasadili v Litovli hodně vysokou laťku!!!

Dobrý den, koncert byl úžasný, druhá část nás přímo uchvátila. Hned jsem prováděla "osvětu" u svých kolegů, známých ....Kdy a kde je možné navštívit koncerty Evy Urbanové? Děkuji předem za informaci.

Bylo to nádherné predstaveni,opravdova pecka. Ještě v noci se mi koncert přehrával.
I my jsme si to moc užili a uz ted se těšíme na další Vaše predstaveni .
Přeji vám další spokojene diváky a plna hlediště.

Velmi děkuji za krásný koncert paní Evy Urbanové a kapely Barock.
Paní Eva Urbanová úžasná,nádherný hlas,projev.Hudebníci také úžasní. Bylo mi tam velice dobře a cestou domů tichými Budějovicemi vše doznívalo. A pak druhý den radost z Vašich poslaných foteček. Děkuji moc a těším se opět na další hudební setkání.

2024 © evaurbanova.cz
Všechna práva vyhrazena.

Hledat

fblogo32